Strona główna / Wydawnictwa turystyczne / Kolarstwo Gorskie
    
NUMERY ARCHIWALNE
KONTAKT
GALERIA - ZDJĘCIA
WADOWICE
TATRY
GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE
BESKIDY - JAN PAWEŁ II
BABIA GÓRA
GÓRY WYSOKIE
ROŚLINY I ZWIERZĘTA
LINKI
PROPOZYCJE WYCIECZEK
Noclegi Hotele
Wydawnictwa turystyczne
Samorząd Przewodników
polski
Kolarstwo górskie

Kolarstwo górskie w Europie

 

Wydawnictwo G+J RBA Polska wydało kolejną książkę dla miłośników podróży
i aktywnego wypoczynku. Kolarstwo górskie w Europie jest idealną propozycją dla wszystkich miłośników jazdy na rowerze w trudnym terenie, niezależnie od tego, czy wybierają się na weekendową wycieczkę, czy planują dłuższe wakacje z rowerem górskim. Książkę przygotowali doświadczeni kolarze górscy i dziennikarze sportowi. Rowan Sorrell należy do ścisłej czołówki cyklistów, startuje w Pucharze Świata UCI, jest także założycielem firmy konsultingowej w zakresie budowania szlaków rowerowych. Chris Moran oraz Ben Mondy za pośrednictwem ACM Writing opiekują się utalentowanymi rowerzystami Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI.

Autorzy opisują różnorodne szlaki rowerowe w górach całej Europy, m.in. we Francji, Hiszpanii i Norwegii. W książce zamieszczono dokładne plany tras, informacje
o ośrodkach i infrastrukturze oraz walorach krajobrazowych okolicy. Każdy czytelnik znajdzie w przewodniku coś dla siebie, niezależnie od tego, jakim sprzętem dysponuje, jakie ma umiejętności, jakich poszukuje wrażeń i jaką porę roku wybrał na przejażdżkę.

 

Wydawnictwo G+J RBA

Sp. z o.o. & Co.

Spółka Komandytowa

INFORMACJA PRASOWA                                                

Warszawa, 7.04.2010 r.

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA