Strona główna / Noclegi Hotele / VirtualPolen
    
NUMERY ARCHIWALNE
KONTAKT
GALERIA - ZDJĘCIA
WADOWICE
TATRY
GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE
BESKIDY - JAN PAWEŁ II
BABIA GÓRA
GÓRY WYSOKIE
ROŚLINY I ZWIERZĘTA
LINKI
PROPOZYCJE WYCIECZEK
Noclegi Hotele
Wydawnictwa turystyczne
Samorząd Przewodników
polski
VirualPolen

Coraz większe zainteresowanie Polską dzięki turystom z Niemiec

Serwis informacyjny na temat Polski www.virtualpolen.de świętuje swĂłj 10-letni jubileusz, otwierając nową usługę: jest nią mapa turystyczna Polski z zaznaczonymi hotelami i pensjonatami nawet w najmniejszych miejscowościach. Potencjalny turysta oglądając mapkę może od razu przejść przez link do hotelu czy pensjonatu i w ten sposĂłb zaplanować swĂłj pobyt w Polsce. Według raportu Instytutu Turystyki w roku 2009 przyjechało do Polski około 6, 2 mln turystĂłw z Niemiec wydając w Polsce prawie 4 mld dolarĂłw. 70% gości w niektĂłrych hotelach na terenach zachodniej Polski i Mazur to Niemcy. SzczegĂłlnym zainteresowaniem cieszą się hotele oferujące odnowę biologiczną, hotele i pensjonaty w okolicach dużych miast lub miejsc atrakcyjnych ze względu na przyrodę. Liczba turystĂłw z Niemiec wzrasta według prognoz Instytutu Turystyki o ok. 5% rocznie.

Serwis turystyczny http://www.virtualpolen.de/map.htm redagowany jest w języku niemieckim i skierowany jest do czytelnika w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Naniesienie hotelu lub pensjonatu na mape jest calkowicie bezpłatne.

Odwiedziny w Polsce stają się w Niemczech modne. Czytelnik niemiecki zainteresowany jest wszelkimi informacjami na temat Polski: od wiadomości na temat Euro 2012 po program telewizyjny i radiowy i wskazĂłwki ważnych wystaw i koncertĂłw. Jak poszukiwane i ważne są to informacje wskazuje liczba odwiedzających: ponad  100.000 miesięcznie.

 

Š Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA