Strona główna / LINKI / Wydawnictwa turystyczne / Wydawnictwa Sklepu Podróżnika
    
NUMERY ARCHIWALNE
KONTAKT
GALERIA - ZDJĘCIA
WADOWICE
TATRY
GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE
BESKIDY - JAN PAWEŁ II
BABIA GÓRA
GÓRY WYSOKIE
ROŚLINY I ZWIERZĘTA
LINKI
PROPOZYCJE WYCIECZEK
Noclegi Hotele
Wydawnictwa turystyczne
Samorząd Przewodników
polski
Wydawnictwa Sklepu Podróznika

Drugie wydanie popularnego przewodnika po francuskiej części Alp.

Przewodnik zawiera opisy ponad 200 tras turystycznych i dróg wspinaczkowych na terenie najwyższych grup górskich Alp Francuskich.

Na początku każdego rozdziału znajdują się informacje ogólne. Wykazy schronisk zawierają aktualne dane z informacjami na temat dojścia do nich, przejść do innych schronisk czy wejść szczytowych.

Czytaj więcej >>>>>>>>>>


Uaktualnione wydanie przewodnika autorstwa znanego himalaisty.

Książka zawiera cenne informacje praktyczne: jak dojechać, gdzie nocować i co jeść. Rozpoczyna się garścią ogólnych informacji, przydatnych w podróży. Autor opisuje położenie geograficzne, budowę geologiczną, klimat, florę, faunę, podział geograficzny i administracyjny, ustrój, religię, święta państwowe, przepisy wizowe i celne oraz pewne szczegóły dotyczące komunikacji.

Dla wędrowców najistotniejsze będą szczegółowe opisy ważnych tras trekkingowych: 25 długich tras i kilka pozycji dla niezaawansowanych.         Czytaj więcej >>>>>>>>>>>>Kev Reynolds autor wielu anglojęzycznych przewodników po Alpach, Himalajach i górach Anglii, opisuje ponad 100 różnej trudności i długości szlaków w najciekawszych rejonach francuskich Pirenejów Wysokich, po których wielokrotnie wędrował i gdzie chętnie powraca od 40 lat.

Czytaj więcej >>>>>>>>

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA