Strona główna / PROPOZYCJE WYCIECZEK / Tatry, Jaskinie, baseny
    
NUMERY ARCHIWALNE
KONTAKT
GALERIA - ZDJĘCIA
WADOWICE
TATRY
GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE
BESKIDY - JAN PAWEŁ II
BABIA GÓRA
GÓRY WYSOKIE
ROŚLINY I ZWIERZĘTA
LINKI
PROPOZYCJE WYCIECZEK
Noclegi Hotele
Wydawnictwa turystyczne
Samorząd Przewodników
polski
Słowacja Tatry Jaskinie ciepłe źródła

Słowacja Tatry, jaskinie i ciepłe źródła

Piękna wycieczka w góry.

Wycieczka długi sierpniowy weekend 15-17.08.2008 r.

Zapraszamy na wycieczkę poprowadzoną niezwykle widokowymi trasami tatrzańskimi. W zasięgu wzroku będą się wznosiły tatrzańskie olbrzymy Gierlach, Łomnica i cała plejada najpiękniejszych szczytów. Zwiedzimy jaskinie z niezwykłą szatą naciekową, odpoczniemy na gorących źródłach. Cóż potrzeba więcej – oczywiście sympatycznego towarzystwa a to się nie ma co martwić – z pewnością będzie.

 Program szczegółowy wycieczki;

 15.08.
5,45 odjazd z Krakowa
7,00 odjazd z Wadowic
Przejazd na Słowację zwiedzanie Jaskini Bielskiej /Bielanska Jaskyna/, przejazd do Starego Smokowca wjazd kolejką linowo terenową na Siodełko /Hrebienok/, wycieczka górska do wodospadów w Dolinie Staroleśnej /1,5 godz. Ok. 100 m przewyższeń, trasa łatwa/, przejazd do Vrbova /baseny termalne na otwartym terenie ok. 2 godz/, przejazd do hotelu** zakwaterowanie obiadokolacja.

 16.08
Śniadanie.
Przejazd do wylotu Doliny Kieżmarskiej, wycieczka górska Dolina Kieżmarska do schroniska nad Zielonym Stawem Kieżmarskim /3 godz + 2 godz powrót, trasa łatwa wymagająca podstawowej kondycji, 7,5 km + 630 m przewyższeń/, przejazd do Popradu kąpiel w najlepszym parku wodnym na Słowacji - AquaCity Poprad – 3 godz. Przejazd do hotelu obiadokolacja.

 17.08
Śniadanie
Jaskinia Ważecka zwiedzanie, przejazd do Szczyrbskiego Jeziora, wycieczka górska do Popradzkiego Jeziora, Symboliczny Cmentarz pod Osterwą /2 godz + 1,5 godz powrót 5,5 km + 150 m przewyższeń/
Powrót do Wadowic 18,45
Powrót do Krakowa 20,00

.

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA