Strona główna / Noclegi Hotele / Słowacja / Kupelne Vilky
    
NUMERY ARCHIWALNE
KONTAKT
GALERIA - ZDJĘCIA
WADOWICE
TATRY
GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE
BESKIDY - JAN PAWEŁ II
BABIA GÓRA
GÓRY WYSOKIE
ROŚLINY I ZWIERZĘTA
LINKI
PROPOZYCJE WYCIECZEK
Noclegi Hotele
Wydawnictwa turystyczne
Samorząd Przewodników
polski
Nowy Smokowiec Kupelne Vilki

Słowacja, Tatry, Nowy Smokowiec noclegi, apartamenty

KÚPEĄNÉ VILKY, s.r.o.

Domy mieszkalne ***

 

Kúpeľné vilky, Składa się z czterech oddzielnych nowo Wille stylu rodziny apartamenty z pełnym luksusu. Znajdują się one na granicy Starego i Nowego Smokowca, bezpośrednio u podnóża Sławkowskiego Szczytu, 150 m od dolnej stacji kolejki linowej na Hrebienok i 120 m od narciarskiego Jakubkova łąk. Stary Smokowiec jest najstarszym Tatrzańskiego turystycznego kurortu wsi na stokach Sławkowskiego Szczytu, ważny punkt wyjścia w centralnej części Tatr.

            Pierwszy rozwój nastąpił w połowie 19 wieku jako leasingobiorca George Reiner (1800 do 1872), który dał dostęp do Starego Smokowca i szersze warstwy społeczne. Następnie wzrósł pierwszy poważny hotele i restauracje i wody urządzenia ze stałym nadzorem lekarskim. Turystyka w dziedzinie Szpital działa na Airways.

Apartamenty wyposażone są w najwyższej jakości. Są one odpowiednie dla rodzin z dziećmi, grupy, ale także dla turystów indywidualnych. Dla naszych gości oferujemy bogaty program (posiłki, wycieczki i czasu wolnego różnorodne działania - bowling, istotne świata, narty, itp.).

 

Opis apartamentów

Ogólna charakterystyka:

Wszystkie apartamenty posiadają własny parking obok chaty i są wyposażone w TV sat, internet, podstawowe wyposażenie kuchni i elektronicznych odcinające i system kodowania

VILLA  A:   dostępnych 2 apartamenty: pokój

"Pierwszy apartament - pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem, korytarz, kuchnia ze stołem jadalnym, łazienka z prysznicem oraz taras - Apartament Wyposażenie: lodówka, Warna ceramiczne płytki, szybki czajnik, zmywarka i mikrofalówka

Drugi to mieszkanie na poddaszu - pokój dwuosobowy z odpowiednio oddzielone. Podwójne łóżka, pokój dzienny z aneksem kuchennym, stołem jadalnym z dostawką, łazienka z prysznicem, strych z możliwością spania dzieci i taras-apartament Wyposażenie: lodówka, Warna płytki ceramiczne, szybko czajnik, zmywarka i mikrofalówka

VILLA B:    posiada 3 apartamenty: dwuosobowe i dwa cztery

"Apartament - sypialnia z podwójnym łóżkiem, korytarz z kuchnią i łazienka z prysznicem, wanną apartament Wyposażenie: lodówka, dwie płytki, szybki czajnik
"Cztery mieszkania - dwa pokoje dwuosobowe z oddzielnymi odpowiednio. Podwójne łóżka, pokój dzienny z aneksem kuchennym i stołem jadalnym, kominkiem i możliwością dostawki, łazienka, korytarz, korytarz i taras - Apartament Wyposażenie: lodówka, Warna ceramiczne płytki, szybki czajnik , zmywarka i mikrofalówka

VILLA C a VILLA D:   dostępne w 3 apartamenty: pokój, czterech i sześciu dużych mezaninowe

"Apartament - sypialnia z podwójnym łóżkiem, korytarz z kuchnią i łazienka z prysznicem - Apartament Wyposażenie: lodówka, dwie płytki, szybki czajnik

"Czteroosobowy apartament - 2 pokoje dwuosobowe z oddzielnymi odpowiednio. Double łóżka, pokój dzienny z aneksem kuchennym i stołem jadalnym, kominkiem i możliwością dostawki, łazienka, korytarz, korytarz, i wyjściem na taras - Apartament Wyposażenie: lodówka, Warna płytki ceramiczne, szybkie varna czajnik, zmywarka i mikrofalówka

Sześć łóżko antresola - trzy pokoje dwuosobowe z odpowiednio oddzielone. Podwójne łóżka, pokój dzienny z aneksem kuchennym, stołem jadalnym, kominkiem i możliwością dostawki, łazienka, hall, korytarz ze schodami, taras oraz oddzielne pomieszczenie do zawieszenia rowery, narty, itp. . Apartamenty Wyposażenie: lodówka, Warna ceramiczne płytki, szybki czajnik, zmywarka do naczyń i mikrofalówkę.

Podstawowe wyposażenie kuchni obejmuje: podstawowy zestaw garnki, talerze, sztućce, szklanki w zależności od liczby miejsc i więcej podstawowych udogodnień, takich jak kuchnie. noże, Lopar, patelni i podobnych.

Otoczenie

Starý Smokovec /Stary Smokowiec/ Tatra jest najstarszym turystycznego kurortu wsi na stokach Sławkowskiego Szczytu, ważny punkt wyjścia w centralnej części Tatr. Pierwszy rozwój nastąpił w połowie 19 wieku jako leasingobiorca George Reiner (1800 do 1872), który dał dostęp do Starego Smokowca i szersze warstwy społeczne. Następnie wzrósł pierwszy poważny hotele i restauracje i wody urządzenia ze stałym nadzorem lekarskim. Turystyka w dziedzinie Szpital działa na Airways.

Nový Smokovec

Ugoda jest stanowiskiem archeologicznym z tworzeniem dzisiejszego rozliczenia niepokrytych o 2 km na południowy wschód, na lewym brzegu potoku Sławkowskiego Huty pozostałości La Tène okresie. Kwestia pochodzenia rudy żelaza, które jest tavili, nie zostały jeszcze rozwiązane

 

 

Miejscowości stanowiły podstawę naszego klimatu sanatoria dr. Szontagh Mikołaja (1843-1899) w leczeniu gruźlicy. Część najstarszych budynków r.1875 wciąż stojącego obok nowych klinik.

            Nový Smokovec r.1883 miał od pierwszego w Tatrach Wysokich, a także zimą i funkcjonowania kina r.1913. 1925, jest w służbie bieżącego leczenia gruźlicy i chorób układu oddechowego i nowoczesne terapeutycznych r.1933 House Palace.

            1958 r., wzrosła w zachodnich obrzeżach osiedla mieszkaniowego, rozległe posiadłości i Syberii narciarskich mistrzostw świata 1970 dodaje nowy hotel zdolności.

Slavkovský štít /Sławkowski Szczyt/ jest popularnym zwiedzania turyści i szczytem jest szeroki, tęgi szczyt pod koniec Południowowschodnia krocza, który kończy się w East High. Na północy do Wielkiej zimnej Dolina wchodzi żebra i liczne strome wąwozy, natomiast w południowej części całej sútinoviskom.

            Po stokach Sławkowskiego nienawidzić starych przeniesiona do kozicę myśliwych. Pierwsze znane turystyczne wyjścia East Ridge prowadzone r. 1664 12-członka spółki na czele Jurajom Buchholtz ul., Najlepsze aktualne ekspertów w Wysokich Tatrach. Myśliwych, która towarzyszy im już znał sposób pierwszy. Od początku 19-ci wieku normalne szczyt produkcji Sławkowskiego Valley.

            Pierwszy szlak pieszy od centrum Hrebienok wybudowana w 1881 to wyrafinowany i na początku 20. wieku. Dla Sławkowskiego perspektywa kamienny obelisk, kiedy wybudowany w hołdzie zwolnieniem pracownika do turystyki Maximilian Weisz, kto jest odpowiedzialny za budowę dróg (pomnik korupcji podczas 2. wojny światowej).

Hrebienok (1285 m) /Siodełko/ jest bardzo ważnym turystycznym i narciarskim centrum Starego Smokowca, na południowy wschód stóp Sławkowskiego Szczytu.

            Od połowy-19th wieku goście uzdrowiska od Starego Smokowca wyszukiwane tak ulubionym miejscu. Poniesionych przed budowania własnej Hrebienku stanął na północnym stoku na miejscu domki Bilikova nazwie. Studenopotocké kąpieli. Wraz z długo szlak pieszy został R. 1894 jezdni z twardego podłoża (po podróży samochodem) i R. 1908 linowych.

            Od 1930 r., wychował się w hotelu szkolenia łąki i stoki narciarskie. 1956, zbudowany na terenie slalomem Sławkowskiego perspektywa 750 m długości wyciąg narciarski i R. 1968 arbitrażu wieży. Saneczkarskie slajdów, ponieważ 1959 oświetleniem elektrycznym.

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA